12.11. 19:30 FOTOJATKA v HB

Fotojatka - projekce tvůrčí fotografie

Fotojatka jsou malý potulný fesťák, co už deset let promítá skvělé fotky na plátna v kinech, klubech, kavárnách.

Přijďte se podívat na originálnívýběr z toho nejlepšího,co nabízí světová i domácí tvůrčí a dokumentární fotografie. Fotosérie s hudebním podkresem vyrábíme ve spolupráci s autory sami sobě na míru. Uvádění festivalového večera balancuje někde mezi odbornou přednáškou, připravenou standup komedií, improvizovaným trapnem a řešením nenadálých technických problémů. Nehrajeme si na intoše a Fotojatka děláme pro všechny, co se alespoň trochu zajímají o fotky.

Těšte se naportrét, koncept, dokument i humor– ale pokaždé jinak, než jste zvyklí.

web festivalu a více informací zde

vstupné: 70,- (pouze na místě)

17.5. / 19:30 Toulavé OKO - Jak šel Honza do světa aneb Svatojakubská cesta

vstupné: dobrovolné

26.5. MŇÁGA A ŽĎORP / 20:00 open 21:00 start

Kapela, která nikdy neomrzí

start: 21:00

Předprodej: 270,- Obch. Tulipán Havl Brod

vstupenky online zde

na místě: 300,- (do vyprodání sálu)

2.6. Cecek Birthday Fest 39 vol.2

CECEK BIRTHDAY FEST 39 vol. 2
Sobota 2.6. 2018, Havlíčkův Brod - Oko klub ( bar ), od 18h., za 200,-Kč.
Hrají:
PRAWDA ( Polsko ),
A BUDE HŮŘ ( Praha ),
MUERTI ( Jablonec n. N. ),
J.Z.L.F. ( Putim ),
BARRICADE ( Kroměříž ),
BEZ ŠANCE ( Police n.M. ),
ŽIRAFIČKA ( Křesetice ).
Info:www.cecek.com

14.6. / 19:30 Toulavé OKO - Cykloputování podél Dunaje a Labe, aneb krásné cyklostezky za hranicemi České republiky

Cestopis: Dvě řeky, 1 141 km v sedle a jedno společné motto "Když cesta je cíl". Vyprávění Pavla Míchala o cestě na kole podél významných evropských veletoků - Dunaji a Labi, zajímavých městech, fenoménu URBEX a v neposlední řadě o důležitých evropských cyklotrasách na dosah České republiky.

vstupné: dobrovolné