7/8 Cocotte Minute Live - Klub OKO - vstupné 300,- www.smsticket.cz

19:00 otevřeme bary a zahrádku

20:00 otevřeme sál

21:00 CM - koncert

vstupenky k mání i na místě - 300kaček - do vyprodání kapacity (kapacita dle momentálního nařízení vlády a vyspání se příslušných politiků/úředníků, 450 osb je strop klubu)

Havlíčkobrodské kulturní léto 2020- pohádkové a koncertní tředy, Čadíci a Filmové OKO

Filmové léto s Čadíkama za každého počasí venku!!!!

Koncerty a pohádky pouze za mimořádně vydatného deště v Oku - jinak též venku.

25/9 20:00 Roman Dragoun, Hraboš a Vorlíček...

3.10. koncert: POLETÍME? - Přeložený koncert, vstupenky zůstávají v platnosti a stále jdou zakoupit nové -21:00/ vstupenky: www.smsticket.cz

Koncert vzhledem k opatřením vlády překládáme. Termín nyní řešíme s managemantem kapely a brzy jej oznámíme. Vstupenky zůstávají v platnosti. Vzhledem k novému termínu půjdou zakoupit i dále na další termín.

Videoklipy: zde

WEB zde

Skupina dobře vypadajících mužů hrající original banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu. Žádné zvuky nástrojů co neexistují, žádné texty o věcech, co se nestaly, anebo nikdy nestanou. Jemné, přesto vulgární, přízemní, leč nad věcí, smutné, přeci veselé, sladké, přesto hořké. Respekt to Waldemar Matuška, Voskovec a Werich, Jiří Šlitr a Semafor, Ivan Mládek, Divadlo Sklep a Jára Cimrman.

Rudolf Brančovský - kytara, zpěv
Jáchym Hájek - trubka, zpěv
Vojtěch Konečný - housle, zpěv
Josef Zámečník - banjo
Pavel Križovenský - saxofon, příčná flétna
Ondřej Hájek - piano
Vít Kraváček - basová kytara
Michal Jež - bicí

9/10 - B.S.P.

16/10(přeložená akce) Full Stack 3: Shamanic + Unformated - akce proběhne do naplnění kapacity 90osob, pak pořadatel klub uzavře.

Full Stack se již potřetí a jako vždy v půlce března vrací do havlíčkobrodkého Oka. Tentokrát ve zlámané edici: Klacky v kýblu.
V plné polní zahrajou dva sound systémy z Vysočiny.

Shamanic Sound System
Unformated
guest:
PNKR /Napříč.cz, Obývák crew/

drum'n'bass * raggajungle * breakbeat

vstup: 100,-
start: 20:00

23/10 M.T.O. universal - koncert

17/10 Punk Fest (upřesníme)

14/11 - Nový termín Ples VAK

27/11 David Koller